Servis a opravy elektropřístrojů.

Otevřeno Po -Pá od 10,00 - 17,00!

mimo tuto dobu telefony nebereme!!

 

       

Nahoru


Díly TV
Servis ECG
MP3 ECG
DK-412 DK-414
DK-422 DK-424
MP3 Viason
Stáhni
FAQ.htm
E-SHOP

Pro prohlížení formátu PDF je nutné mít v počítači nainstalovaný prohlížeč PDF. třeba tento:

 

 

 

DK-422 DK-424 mp3 player ECG

ECG DK 422 2 GB

Stylový Mp3 přehrávač ECG DK 422 je proti nárazům chráněn kovovým tělem. Mp3 přehrávač ECG DK 422 má paměť o velikosti 2 GB, DK 424 má paměť 4GB a oba disponují slotem pro Micro SD až do velikosti 2 GB. Můžete si vybrat ze sedmi nabízených ekvalizérů. Dotyková tlačítka u Mp3 přehrávače ECG DK 422 jsou dobře ovladatelná a intuitivně umístěná. Mp3 přehrávač ECG DK 422 2GB/FM : Stylový Mp3 přehrávač ECG DK 422 je proti nárazům chráněn kovovým tělem. Mp3 přehrávač ECG DK 422 má paměť o velikosti 2 GB a disponuje slotem pro Micro SD až do velikosti 2 GB.  Můžete si vybrat ze sedmi nabízených ekvalizérů. Dotyková tlačítka u Mp3 přehrávače ECG DK 422 jsou dobře ovladatelná a intuitivně umístěná. - paměť 2 GB - dotyková tlačítka - superslim - 7, 6 mm - kovové tělo - 2" LCD displej 176x220 pixelů - audio formáty MP3, WMA - video formát MTV - obrázky JPG, BMP - slot pro Micro SD až 2GB - FM rádio s nahráváním - CZ menu - 3D Sourround - 7 módů ekvalizéru - USB 2.0 - Li-pol baterie

Tento přístroj formát *.mp4 nepodporuje!!! (i přes to, že na obalu je napsáno mp4!! je to jen odkaz, že přístroj je schopen přehrávat za určitých podmínek videosekvence, tedy zvuk a video, ale v jiném formátu, než je mp4, tedy DivX - zpravidla v nějaké originální kompresi, jako je *.smv, *.amv, *.mpx apod.)

 

Stáhnout návod k obsluze (1,3MB *.pdf)

 

 

stáhnout konvertor pro konverzi videa (*.exe 21MB)

Důležité upozornění!!!

Nemažte adresáře a soubory rezervované programem!! (Například při formátování pomocí WINDOWS) Dojde k ztrátě kompatibility firmware a současně se sekne program!! Po tomto kroku přístroj normálně běží, pokud není vypnut! pak se odmítá přihlásit do PC, zdánlivě nejde nabít  a ani nijak nereaguje!

 

Posléze je nutné odeslat přístroj do servisu, resetovat paměť a současně provést tovární nastavení. Není to možné jen pomocí PC a svépomocné snahy!! Tyto servisní zásahy nepodléhají záručnímu servisu a nebude na ně vztažena záruka! Pro bezchybnou funkci doporučujeme používat přístroj jako "Player" a nahrávat skladby a videa pomocí Windows Media Playeru přes možnost synchronizace. V PC si vytvoříte play-list a ten pak jednoduše užíváte i v přístroji.

 

    ...občas se stane, že po nějaké kolizi software s PC, nebo vybitím baterie pod kritickou mez, odpojením přístroje od počítače v době, kdy jsou přenášena data, nebo jen mp3 player komunikuje s připojeným počítačem, přestane reagovat na připojení, nebo se na display objeví hláška "disk error" (Jedná se o DK-412 a DK-414 pozdější, tedy novější produkce, vyobrazené výše na pravé straně - lze je identifikovat podle série 11.11.03 na zadní straně přístroje) Většinou stačí jen přidržením tlačítka "M" přepnout připojený přístroj do režimu MSC a pak v "systémových nástrojích" uvnitř menu "nastavení" provést úplný formát!! jedná se o výběr položky "HOTOVO"!! je to velmi důležité, neboť rychlý formát smaže jen uživatelské nastavení a záznamy o nahraných souborech. Úplný formát nastaví přístroj do továrního nastavení a tím obnoví i strukturu adresářů, které jsou rezervované programem a neměly by být smazány!! Pokud jsou uživatelsky odstraněny, firmware se snaží o jejich lokaci a začne vyhazovat chyby! Po následném resetu pak přístroj běží již normálně. (reset se provádí buď v menu "nastavení", "systémové nástroje", "reset", nebo pomocí kancelářské sponky v malém otvoru na boku přístroje vedle tlačítek hlasitosti ... 

 

 

 
Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu webmastera
Naposledy změněno: 24. 11. 2011