Servis a opravy elektropřístrojů.

Otevřeno Po -Pá od 10,00 - 17,00!

mimo tuto dobu telefony nebereme!!

      

Nahoru
MP3 ECG
Servis modelů
Servis výrobků ECG
DTP práce a reklamaServis ECG
MP3 ECG
DK-412 DK-414
DK-422 DK-424
MP3 Viason
Stáhni
FAQ.htm
E-SHOP

Pro prohlížení formátu PDF je nutné mít v počítači nainstalovaný prohlížeč PDF. třeba tento:

 

 

 
Záruční a pozáruční servis elektrospotřebičů ECG a jiných pro firmu K+B Progres

Ve spolupráci s firmou K+B Progres zajišťujeme záruční a pozáruční servis výrobků dovážených na náš obchodní trh s elektrospotřebiči výše uvedenou firmou. Ve většině případů se jedná o malé elektrospotřebiče firmy ECG.

 
 

Reklamní kampaně a DTP práce, výroba razítek, vizitek

 
Počítačové DTP práce a návrhy vizitek, případně firemních log a prezentačních materiálů. Realizace je prováděna na špičkových strojích a nejmodernějšími technologiemi.

Zavádění procesů řízení jakosti SIX SIGMA a ISO dle mezinárodních norem, přihlášky patentů a rešerše, zastupování v právních sporech v oblasti průmyslového vlastnictví.

Patentová kancelář s více jak 30ti letou praxí v oboru duševního vlastnictví Vám velice pečlivě vysvětlí možnosti a navrhné nejekonomičtější řešení v otázkách duševního vlastnictví. Návrh ochranné známky, včetně jejího zápisu platného pro celou evropskou unii a případně dle přání i do ostatních lokalit. Patentové rešerše, určení kolizních oblastí, případně zastupování ve sporech týkající se duševního vlastnictví. Průmyslové vzory a užitné vzory. Jejich zápis, udržování, prodlužování platnosti v souladu se zákonem. Vyhotovení podkladů a přímé zastupování při jednání před UPV (úřad průmyslového vlastnictví)

Servis modelů, modelářské elektroniky, montáže a sestavení modelů ze stavebnic

        Stavba a servis modelů patří sice jen k okrajové části naší činnosti, nicméně je to náš koníček, tak, že můžeme nabídnout, to, co jinde asi nemohou. Vlastní přístup a maximální odbornost. modely stavíme již od roku 1975 a máme za sebou poměrně rozsáhlou historii v oblasti i soutěžení (jen s modely aut). Elektronika je seřizována na špičkových přístrojích našeho elektroservisu.

 
Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu webmastera
Naposledy změněno: 06.02.2019