Servis a opravy elektropřístrojů.

Otevřeno Po -Pá od 10,00 - 17,00!

mimo tuto dobu telefony nebereme!!

Již 20Let s Vámi!

Děkujeme Vám všem, že můžeme v roce 2016 oslavit toto výročí!

 

       

Nahoru
MP3 ECG
Servis modelů
Servis výrobků ECG
DTP práce a reklamaServis ECG
MP3 ECG
DK-412 DK-414
DK-422 DK-424
MP3 Viason
Stáhni
FAQ.htm
E-SHOP

Pro prohlížení formátu PDF je nutné mít v počítači nainstalovaný prohlížeč PDF. třeba tento:

 

 

 
Záruční a pozáruční servis elektrospotřebičů ETA
 
        Od roku 1998 naše firma spolupracuje s naším největším výrobcem elektrospotřebičů s firmou ETA. Pro tuto        společnost zajišťuje regionální servis a dodávky náhradních dílů a příslušenství pro jednotlivé zákazníky i obchodníky v západočeském regionu.
 
Záruční a pozáruční servis elektrospotřebičů ECG a jiných pro firmu K+B Progres
 

Ve spolupráci s firmou K+B Progres zajišťujeme záruční a pozáruční servis výrobků dovážených na náš obchodní trh s elektrospotřebiči výše uvedenou firmou. Ve většině případů se jedná o malé elektrospotřebiče firmy ECG.

 
Pozáruční servis ostatních značek domácích spotřebičů
 
V této kategorii se opíráme o rozsáhlé zkušenosti z praxe v servisní činnosti. Servis mikrovlnných trub opíráme o rozsáhlé teoretické a i praktické zkušenosti. Do tohoto souboru ještě patří i dobrá znalost problematiky akumulátorů a jejich skládání do sad.
 
Reklamní kampaně a DTP práce, výroba razítek, vizitek
 
Počítačové DTP práce a návrhy vizitek, případně firemních log a prezentačních materiálů. Realizace je prováděna na špičkových strojích a nejmodernějšími technologiemi.

Zavádění procesů řízení jakosti SIX SIGMA a ISO dle mezinárodních norem, přihlášky patentů a rešerše, zastupování v právních sporech v oblasti průmyslového vlastnictví.

        Patentová kancelář s více jak 30ti letou praxí v oboru duševního vlastnictví Vám velice pečlivě vysvětlí možnosti a navrhné nejekonomičtější řešení v otázkách duševního vlastnictví. Návrh ochranné známky, včetně jejího zápisu platného pro celou evropskou unii a případně dle přání i do ostatních lokalit. Patentové rešerše, určení kolizních oblastí, případně zastupování ve sporech týkající se duševního vlastnictví. Průmyslové vzory a užitné vzory. Jejich zápis, udržování, prodlužování platnosti v souladu se zákonem. Vyhotovení podkladů a přímé zastupování při jednání před UPV (úřad průmyslového vlastnictví)

Servis modelů, modelářské elektroniky, montáže a sestavení modelů ze stavebnic

        Stavba a servis modelů patří sice jen k okrajové části naší činnosti, nicméně je to náš koníček, tak, že můžeme nabídnout, to, co jinde asi nemohou. Vlastní přístup a maximální odbornost. modely stavíme již od roku 1975 a máme za sebou poměrně rozsáhlou historii v oblasti i soutěžení (jen s modely aut). Elektronika je seřizována na špičkových přístrojích našeho elektroservisu.

 
Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu webmastera
Naposledy změněno: 04.02.2016